Praca

Centralny Ośrodek Badań Jakości w Diagnostyce Mikrobiologicznej w Warszawie – mała jednostka budżetowa – aktualnie poszukuje nowego członka zespołu na stanowisko Główny Księgowy.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa jednostki budżetowej,
  • opracowywanie planów wydatków budżetowych jednostki,
  • przygotowywanie sprawozdań budżetowych i finansowych,
  • prowadzenie ewidencji finansowo-księgowej,
  • wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi – obsługa rachunków bankowych,
  • kontrola zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym,
  • kontrola kompletności i rzetelności dokumentów finansowych i poprawności księgowań,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • obsługa kadrowo-płacowa,
  • opracowywanie projektów przepisów wewnętrznych,
  • utrzymywanie kontaktu i współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach.

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. 3-letniego doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego lub Zastępcy Głównego Księgowego,
  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: finanse, ekonomia, rachunkowość lub pokrewne,
  • bardzo dobrej znajomości przepisów o rachunkowości i prawie podatkowym,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • sprawnej obsługi programów księgowych, kadrowo-płacowych – preferowany RAKS SQL,
  • umiejętności pracy w zespole oraz umiejętności szybkiego uczenia się,
  • terminowości,
  • systematyczności,
  • dokładności.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres sekretariat@polmicro.edu.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej zwanym „RODO”), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz innych przesłanych dokumentach do celów rekrutacyjnych prowadzonych przez Centralny Ośrodek Badań Jakości w Diagnostyce Mikrobiologicznej z siedzibą w Warszawie, jak również wyrażam zgodę na przechowywanie moich danych w okresie następnych 6 miesięcy na potrzeby procesów rekrutacyjnych odbywających się w Centralnym Ośrodku Badań Jakości w Diagnostyce Mikrobiologicznej”.

lub

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Centralnym Ośrodku Badań Jakości w Diagnostyce Mikrobiologicznej (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

2022-08-12